Zdarza ci się od czasu do czasu grać zakłady akumulowane i chciałbyś jeszcze dodatkowo na tym skorzystać? W Milenium jest to możliwe – wystarczy zagrać w ramach dedykowanej promocji by cieszyć się wygraną większą o 5,10,15 czy nawet 20 procent? Dla pasjonatów gry akumulatorami Milenium przygotował bowiem specjalne promocje. Jedną z nich jest bonus 5-10-15 gdzie w zależności od tego ile meczów na kuponie zagramy o tyle zwiększy się nasza całkowita wygrana.

milenium nowe promocje i bonusy
5-10-15 to nowa promocja bukmachera Milenium

20% więcej do wygrania w Milenium

Drugą z nich jest bonus Grand w ramach którego wystarczy wybrać przynajmniej 5 zdarzeń w zakładzie wielokrotnym, aby w razie powodzenia wygrać o 20% więcej! Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że bardziej opłaca się wybrać bonus Grand – tu już przy 5 spotkaniach bonus w Milenium sięga 20% podczas gdy w promocji 5-10-15 grając 5 spotkań możemy liczyć „jedynie” na 5% większą wygraną.

Gdzie jest zatem różnica? Chodzi przede wszystkim o kursy bukmacherskie. W przypadku promocji 5-10-15 możemy zagrać na kuponie 5, 10 czy 15 spotkań a minimalny kurs każdego z nich wynosi 1,20. W praktyce możemy więc zagrać 15 typów po kursie 1,20 każdy i uzyskać 15% więcej do całkowitej wygranej.

promocje bukmacherskie w sts za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty własne w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku bonusu Grand premia jest natomiast większa (20%), ilość zdarzeń do jej otrzymania mniejsza (wystarczy tylko 5 spotkań na kuponie), jednak kurs minimalny każdego z zagranych typów musi wynosić przynajmniej 2,00, czyli w praktyce musi to być co najmniej 5 zakładów po kursie 2,00 każdy.

Pytanie zasadnicze brzmi zatem który kupon ma większe szanse powodzenia, ten składający się z 15 typów po 1,20 czy ten zawierający 5 typów po 2,00? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy z powyższych bonusów ma swoje plusy i minusy, ocena odnośnie tego, który jest lepszy nie jest jednoznaczna trudno, więc pokusić się o jakieś jednoznaczne podsumowania.

Poziom ryzyka wydaje się zbliżony, wiele więc zależy od samego gracza i jego preferencji, czy lepiej grać więcej typów po bezpieczniejszych (w teorii) kursach, czy mniej po kursach bardziej ryzykownych? Warto samodzielnie przetestować oba rozwiązania by wyrobić sobie na ten temat jakieś zdanie.

___________________
Bukmacher Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

Poprzedni artykułFlashscore – wyniki na żywo o każdej porze dnia i nocy
Następny artykułZakłady bukmacherskie STS – najlepszy bukmacher w Polsce?
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.