Ludzie ułożeni, kiedy zainteresują się czymś nowym zapewne szukają porad na internecie, o tym jak najlepiej zająć się tym tematem na start. To bardzo mądre posunięcie, dlatego też my prezentujemy wam poradnik, który pomoże wam w rozpoczęciu swojego nowego hobby (o ile je wybraliście oczywiście), czyli obstawianie zakładów bukmacherskich!

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie?

Krok 1 – Legalny bukmacher

Pierwszą rzeczą którą powinniśmy się zająć, to wybór firmy bukmacherskiej. Istnieje wiele firm bukmacherskich na naszym, Polskim rynku, (STS, Fortuna, Betclic etc.) ale my musimy pamiętać o tym, aby na pewno wybrać legalną firmę bukmacherską, z racji tego że w innym wypadku możemy się na tym przejechać oraz zapłacić naprawdę sporą karę. Po tym, jak wybierzemy naszego bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu bukmacherskiego, czy też wolimy obstawiać zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale lepiej jest poczytać opinie o naszym wybranym bukmacherze na forach bukmacherskich.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czego unikać?

Początkujący typerzy prawie zawsze obstawiają te zakłady, których są w 100 procentach pewni. Dużą rolę odgrywa tu stereotyp który krąży po bukmacherce – chodzi o uzależnionego od gier losowych gracza, pogrążonego w długach (którym oczywiście nasz nowicjusz nie chce się stać) dlatego też nierzadko część nowych graczy po prostu rezygnuje po pierwszym bądź drugim zakładzie. Jeżeli więc chcemy zacząć przygodę z obstawianiem rozgrywek u najlepszych bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się mentalnie na ryzyko emocjonalne związane z tymi grami. Bardzo istotną kwestią dotyczącą typowania wyników u nowych graczy jest też to, że wykonują oni nową czynność która przynosi dużą radość oraz korzyści finansowe przy minimalnym wysiłku. Z czasem jeśli będą kontynuować obstawianie coraz większych sum, emocje będą coraz większe (wygrane również) co wiąże się z naturalnym procesem u ludzi zwanym uzależnieniem.

Dlatego też musimy pamiętać o tym, żeby traktować zakłady bukmacherskie jako zabawę, a nie jak sposób na życie, ponieważ może się to dla nas skończyć źle. Najlepiej przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, ułożyć sobie plan obstawiania. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa.

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zareagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy.

Kwarantanna a zakłady bukmacherskie?

Oczywiście zakłady bukmacherskie online nadal są dostępne, nawet w czasie kwarantanny. Naturalnie możemy również spróbować zagrać w betgames sts, czyli symulowane gry karciane, które polegają na tym, że obstawiamy zakłady bukmacherskie na gry karciane, takie jak poker, bakarat czy wojnę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo oferuje nowym graczom Total Casino?
Następny artykułOd kiedy w naszym kraju możemy pograć w legalnego pokera online?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.