Wiele osób lubi obstawiać zakłady na piłkę nożną, jednakże póki co wiele osób musi się wstrzymać z zakładami, ponieważ z powodu koronawirusa większość rozgrywek sportowych została po prostu zawieszona, jednakże powoli sytuacja się normuje. Dlatego też w międzyczasie pokażemy nowym graczom, jak zacząć typować!

Ciekawostki o zakładach sportowych na piłkę nożną

Pamiętaj o wybraniu legalnego bukmachera

Wybór legalnego bukmachera to coś, co powinniśmy rozważyć zaraz po postanowieniu, że będziemy obstawiać zakłady bukmacherskie, ponieważ jeśli będziemy obstawiać u nielegalnych bukmacherów, to może to nas bardzo zaboleć (w portfel). Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy wolimy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy będziemy obstawiać przez internet.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Mecze w internecie – za darmo?

Darmowe mecze w internecie to świetna opcja, która pozwala nam na śledzenie akcji na murawie bez względu na to czy akurat jesteśmy w domu, czy daleko poza nim. Dzięki dzisiejszej technice możemy oglądać mecze za darmo na ekranach smartfonów, tabletów a nawet smartTV. Żeby jednak takie mecze za darmo online były dla nas dostępne, musimy wiedzieć, gdzie można je znaleźć. Nieprawdą jest, że chodzi w tym przypadku tylko o płatne strony internetowe.

Nielegalne strony z darmowymi meczami

Istnieje na tym świecie grupa ludzi która uważa, że darmowe mecze online są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla stron działających nielegalnie. Absolutnie tak nie jest, ponieważ w sieci na pewno znajdziecie wiele portali, gdzie oferowane są nielegalne transmisje. Praktyki tego rodzaju nie są żadną nowością, ale trzeba mieć na uwadze, na jakie portale można wchodzić, a na jakie nie. Unikacie głównie stron, gdzie aż roi się od reklam, a oglądanie transmisji w znośnej jakości wymaga wysyłania SMS-ów albo klikania w banery. Tak naprawdę tylko nieliczne strony dostępne na naszym rynku oferują legalne meczyki.

Jak obstawiać piłkę nożną?

Tak naprawdę style obstawiania piłki nożnej zależą wyłącznie od indywidualnej jednostki. Jedni obstawiają seriami, inni kilka typów na raz w różnej kategorii, a jeszcze inni, nawet kilka sportów na raz (i to albo są ludzie kompletnie niedoświadczeni, albo też najwięksi ,,wymiatacze” jeśli chodzi o bukmacherkę). No ale na starcie najlepiej mieć własny plan, oraz obstawiać tylko jeden sport, na przykład właśnie piłką nożną. Dobrym sposobem na zaczęcie obstawiania jest planowanie ,,na przód” – czyli po prostu zaplanowanie obstawienia trzech-czterech typów bukmacherskich na przyszłość. Taka taktyka pozwoli nam na zdobycie doświadczenia, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, aby nie obstawiać zbyt ,,wielkich pieniędzy” z racji tego że dopiero co startujemy, a skoro to robimy – to lepiej nie obstawiać na start pół naszego majątku, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować e-sport online? – Poradnik
Następny artykułOglądanie meczy online a typowanie zakładów online
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.