Wśród firm bukmacherskich aktualnie działających w Polsce panuje coraz większa rywalizacja. Nie jest niespodzianką, że każdy podmiot hazardowy chce mieć generalnie jak najwięcej Klientów. Która firma bukmacherska jest w tym momencie na pierwszym miejscu? Kto może zaatakować pozycję lidera w najbliższym czasie?

Kto jest w tym momencie liderem na rynku?

Zwracaliśmy uwagę na rozmaite rankingi. Tak samo, jak na opinie ekspertów oraz Klientów, którzy mają już swoje prywatne konta bukmacherskie. Na pierwszym miejscu znajduje się aktualnie firma STS. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Dlaczego to właśnie STS jest w tym momencie liderem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce? Warto tutaj uwzględnić kilka istotnych czynników. Przede wszystkim STS działa legalnie. A to bardzo istotna kwestia. Dzięki temu każdy potencjalny Klient może swobodnie założyć tam własne konto. Bez obaw, że tym samym złamie jakieś polskie prawo; obowiązujące na tej płaszczyźnie. Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca.

Czym jeszcze charakteryzuje się STS? Chodzi naprawdę o znakomite bonusy już na sam start. Oferta jest hojna. Już w pierwszym momencie możesz zainkasować promocję bez konieczności wydawania nawet jednego złotego ze swojego konta. Wystarczy tylko mieć konto, a w czasie rejestracji wpisać właściwy kod promocyjny. Dodatkowo oferowane jest podwojenie depozytu do poziomu 1200 PLN. Warto zaznaczyć, że w STS możesz typować rozmaite sporty, dyscypliny wirtualne, czy zająć się grami karcianymi itd.

Jaki podmiot hazardowy jest w stanie prześcignąć STS?

Inne podmioty hazardowe nie próżnują. Każdej firmie bukmacherskiej zależy na tym, by zająć miejsce lidera. Oczywiście, jednym te starania wychodzą lepiej, a innym nieco gorzej. Kto ma obecnie największe szanse na to, aby w przyszłości stać się numerem jeden? Wydaje się, że jest to podmiot hazardowy Betfan. To młoda firma bukmacherska, która bardzo dynamicznie się rozwija. Jeśli włodarze tego podmiotu hazardowego nie spoczną na laurach, to STS może czuć się zagrożony. Już teraz ta firma bukmacherska ma wielu Klientów. Warto zaś dodać, że działa ona stosunkowo od niedawna. Jeśli chodzi o legalne oferowanie zakładów wzajemnych, to za okres początkowy uznaje się końcówkę października 2018 roku. Co warto wiedzieć o tym buku? Jest to firma hazardowa bardzo profesjonalna i uczciwie traktująca swoich Klientów. Należy dodać, że każdy nowy użytkownik może liczyć na wiele hojnych bonusów. Już na sam start jest oferowany cashback do 600 PLN. Poza tym masz okazję zainkasować zakład bez ryzyka 70 PLN oraz tak samo podwojenie następnego depozytu (do 1000 PLN).

Czym jeszcze wyróżnia się ta firma bukmacherska?

Są to m.in. bardzo wysokie kursy. Z tego względu ten podmiot hazardowy ma coraz więcej Klientów. Nawet osoby początkujące mają bowiem świadomość, że im wyższe kursy, tym dla nich lepiej. Dzięki temu mogą bowiem uzyskiwać lepsze wyniki w kontekście typowania. Dodatkowo w Betfan nie brakuje wielu wydarzeń sportowych oraz rozrywkowych, które także można swobodnie obstawiać.

Poprzedni artykułFortuna i STS – czy to najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?
Następny artykułIle pieniędzy wydajemy na typowanie?
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.