Zakłady bukmacherskie to jeden z najlepszych sposobów na powiększenie swoich zarobków w bardzo szybkim czasie. Nic dziwnego, że tak duża liczba osób decyduje się na to, by utworzyć swoje konto w wybranych przez siebie serwisach bukmacherskich. W ostatnim czasie powstało sporo firm bukmacherskich, które przyciągają do siebie graczy szeregiem akcji specjalnych oraz bonusów. W dzisiejszych czasach istnieje jeszcze szereg innych udogodnień, dzięki którym obstawianie kuponów u bukmacherów jest takie proste. Mowa tutaj na przykład o wynikach na żywo. Wyniki na żywo to funkcjonalność, dzięki której na stronach WWW oraz w specjalnych aplikacjach można śledzić na bieżąco wyniki wybranych przez siebie rozgrywek z dziedziny sportu. Nic zatem dziwnego, że wyniki na żywo cieszą się aktualnie tak dużym wzięciem wśród polskich typerów. W poniższym artykule opisujemy jedną z najlepszych stron służącą do obstawiania wyników na żywo. Mowa tutaj o aplikacji Flashscore.

flashscore wyniki na żywo
Flashscore to najlepsze wyniki na żywo w sieci

Flashscore to 100% darmowa oraz w pełni funkcjonalna

Flashscore to jedna z najnowszych stron internetowych, która zawiera wyniki na żywo najbardziej aktualne. Jest to również aplikacja, którą można pobierać na swój smartfon. Warto wspomnieć, że aplikację Flashscore można pobierać na telefony i tablety oparte na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Aplikacja Flashscore to doskonały sposób na to, by na bieżąco śledzić wyniki swoich ulubionych drużyn oraz lig.

Aplikacja Flashscore zawiera wyniki z około trzydziestu dyscyplin sportu oraz ponad pięciuset rozgrywek sportowych. Dzięki Flashscore każdy, kto obstawia zakłady bukmacherskie, może pozyskiwać najświeższe informacje odnośnie wyników meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy siatkówki. Wszystko jest tutaj zależne od tego, jaką dziedzinę sportu wybierze sobie dana osoba.

Flashscore to wyjątkowo funkcjonalna aplikacja, dzięki której można być na bieżąco z wynikami dowolnie wybranych rozgrywek sportowych. Nie ma znaczenia, jaka jest nasza ulubiona liga – może być nią Premier Ligue, Bundesliga, Serie A czy Primera Division. Wyniki meczów są dostępne ze wszystkich najważniejszych europejskich lig oraz większości popularnych lig światowych.

promocje bukmacherskie w sts za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty własne w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja Flashscore – przewodnik

Eksperci wskazują, że aplikacja Flashscore została stworzona w taki sposób, aby umożliwiać użytkownikom jak najlepsze i najszybsze odszukiwanie wyników meczów na żywo. To, co odróżnia ją od pozostałych aplikacji tego typu to fakt, że jest ona w pełni darmowa oraz niezwykle funkcjonalna. Nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z odnalezieniem w niej interesujących go wyników z danych rozgrywek sportowych. Można tam znaleźć tabele wyników wszystkich swoich ulubionych lig sportowych.

Gdy uruchomimy aplikację, strona główna ukaże się naszym oczom już po upływie kilku sekund. Potem będą tam dostępne wyniki meczów rozgrywanych danego dnia. Wyniki, o których mowa, są pogrupowane według lig. Każda lista może być rozwinięta przez użytkownika w dowolnie wybranym momencie. 

W lewym rogu ekranu ulokowana jest ikonka – dzięki niej można w szybki sposób zmieniać dyscypliny sportowe. Strony wszystkich poszczególnych dyscyplin sportu zostały zaprojektowane w różnorodnych kolorach. W prawym górnym rogu ulokowana jest ikonka kalendarza – dzięki niej można śledzić wyniki rozgrywek sportowych z ostatnich siedmiu dni. Na przykład dla danej dyscypliny, którą śledzimy w danym okresie czasu. Oprócz tego możemy również zapoznać się z planem meczów na kolejny tydzień. 

W dolnej części strony głównej możemy zapoznać się z przeglądem meczów na dany dzień – ta zakładka nosi nazwę WSZYSTKIE MECZE. Są tam również informacje odnośnie meczów rozgrywanych w danej chwili – ta zakładka nosi nazwę LIVE. Użytkownicy Flashscore mogą również zapoznać się z meczami, które dodali do ulubionych – one noszą nazwę MOJE MECZE.

Poprzedni artykułPłatne typy bukmacherskie receptą na wygrywanie?
Następny artykuł5-10-15 to nowa promocja bukmachera Milenium
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.