Fortuna i STS – czy to najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Szybko chcesz uporać się z wykonaniem tego właśnie zadania? Masz bowiem zamiar całkiem niedługo, bo jeszcze w lutym 2022 roku, wyselekcjonować odpowiedniego dla siebie bukmachera internetowego? Jeśli chodzi o rozmaite rankingi, to tam na pierwszych miejscach znajdują się najczęściej te podmioty hazardowe. Czy rzeczywiście są one jednak najlepsze? Co na to wskazuje w praktyce?

Czy Fortuna oraz STS są w 100% legalnymi podmiotami hazardowymi?

Zdecydowanie tak. A to być może najważniejsza sprawa dla każdego nowego, kto chce niedługo obstawiać właśnie np. drogą internetową. Na szczęście tutaj nie musisz się niczego obawiać. Warto zaznaczyć, że Fortuna oraz STS to podmioty hazardowe, które posiadają odpowiednie dokumenty, aby zgodnie z rodzimymi przepisami oferować zakłady wzajemne na terenie Polski… O co tutaj dokładnie chodzi? O papiery wystawiane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Obecnie takie jest zaś właśnie prawo. Zmieniło się ono w tej dziedzinie po wprowadzeniu znowelizowanej wersji Ustawy Hazardowej. Jeśli chcesz to sprawdzić, to nie ma przeszkód. Zarówno Fortuna, jak i STS są bardzo transparentne na tej płaszczyźnie. Dodatkowo obu tych podmiotów hazardowych nie ma w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. A to kolejna bardzo ważna informacja w tym względzie.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Jak możesz obstawiać oferowane na co dzień wydarzenia?

Na szereg sposobów. Uniwersalności nie brakuje, co może zaś tylko i wyłącznie cieszyć wszystkie osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi. Jakie są tutaj opcje? Jeśli chodzi o STS, to masz okazję grać stacjonarnie, przez sieć oraz typować dzięki skorzystaniu z nowoczesnej i jednocześnie bardzo prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Jak prezentuje się konkurencja na tym polu? Zależy Ci bowiem, by dowiedzieć się tu i teraz, jak obstawiać mecze w Fortunie? Opcje są dokładnie te same. Czyli możesz np. wybrać jeden z lokali stacjonarnych, które są rozmieszczone na terenie całej Polski. Oczywiście, im większe miasto, tym więcej możliwości na tej konkretnej płaszczyźnie. Co jeszcze się tutaj liczy? Dodatkowo możesz założyć swoje własne, prywatne konto bukmacherskie. Jeśli zaś to zrobisz, to będziesz mógł swobodnie obstawiać przez sieć. Do wyboru jest także (podobnie, jak w przypadku STS) aplikacja mobilna. A dzięki niej możesz swobodnie obstawiać rozmaite wydarzenia nawet poza swoim domem lub mieszkaniem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie bonusy są oferowane przez Fortunę oraz STS?

Tutaj także nie brakuje ciekawych wariantów, które są właśnie do Twojej dyspozycji. Co oferuje STS? Okazuje się, że to nie tylko np. świetna i jednocześnie darmowa aplikacja mobilna STS itp. Poza tym możesz liczyć na hojne bonusy. Do wyboru jest np. promocja bez depozytu w kwocie 25 PLN. Najważniejszy bonus? Aktualnie jest to podwojenie depozytu do 1200 PLN. Podobne opcje ma w zanadrzu Fortuna. Możesz zdecydować się na promocję bez depozytu (20 PLN) oraz potem na zakład bez ryzyka. Aż do poziomu 600 PLN. Nie dziwi zatem, że te podmioty hazardowe są obecnie uważane za najlepsze w kraju.

Poprzedni artykułCzy typowanie u bukmachera Betfan jest skomplikowane?
Następny artykułCzy Betfan może zostać najlepszym bukmacherem w Polsce?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.