Ile pieniędzy wydajemy na typowanie?

Ta kwestia jest oczywiście indywidualna i zależy od konkretnego przypadku… Gracze wydają rozmaite sumy na zakłady bukmacherskie. My zaś podpowiadamy, jak to powinno rzeczywiście wyglądać pod kątem finansowym. Na jakie wpłaty można sobie pozwolić? Za ile na co dzień obstawiać? Jak często to robić?

Ile pieniędzy wpłacać do bukmachera?

Tylko tyle, ile ewentualnie możesz stracić. W związku z tym nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy musi samodzielnie zastanowić się nad tym właśnie zagadnieniem. Dużo tutaj zależy od comiesięcznych wpływów. Jeśli bowiem zarabiasz niemałe kwoty w Twoim miejscu pracy, to możesz pozwolić sobie na większe inwestycje. To proste i logiczne. Warto zakładać, że może zdarzyć się tak, iż przegrasz wszystkie pieniądze. Dlatego rekomendujemy, by wpłacać tylko tyle, ile możesz stracić. Bez obaw o to, że np. nagle jakość Twojego życia się pogorszy itp. Nie można wpłacać pieniędzy przeznaczonych m.in. na opłacenie czynszu itp. W trakcie dokonywania depozytu warto także kierować się tym, jakie są bonusy. Nie wiesz, jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna? Nie ma tutaj nic trudnego. Generalnie w tym bukmacherze możesz skorzystać z promocji bez depozytu. Jeśli założysz konto oraz wpiszesz właściwy kod, to zainkasujesz zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Potem możesz zaś wpłacić pieniądze, aby skorzystać z głównej promocji. Jest to zaś zwrot stawki (gdyby pierwszy kupon finalnie okazał się przegrany). Możesz tutaj otrzymać nawet 600 PLN. Pamiętaj jednak o tym, aby przy realizowaniu depozytu kierować się przede wszystkim swoimi możliwościami finansowymi.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Za ile obstawiać typy?

Stawki nie powinny być zbyt duże. Szczególnie jak dopiero zaczynasz… Ogólnie poleca się, aby obstawiać maksymalnie za dwa procent ze swojego stanu konta. Matematyka nie jest tutaj trudna. Jak posiadasz 100 PLN, to warto grać za 2 PLN itd. Możesz obstawiać swoje typy bukmacherskie, ale nie tylko. Nie czujesz się jeszcze na siłach? W takim razie możesz zdecydować się na płatne typy bukmacherskie. Są zaś rozmaite strony internetowe, które je na co dzień oferują. Warto wybrać tylko sprawdzone portale online, które są doświadczone oraz posiadają bardzo dobre opinie. Przy wyborze typera dobrze byłoby sugerować się jego yieldem. Jest to bowiem najważniejszy wskaźnik określający formę danego gracza. Za ile obstawiać takie typy bukmacherskie? Zasada jest taka sama, jak wcześniej. Nie powinno się szarżować, ponieważ to prosta droga do szybkiego wyzerowania konta. Graj rozważnie i nie nastawiaj się od razu na bardzo wysokie wiktorie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak często obstawiać?

To też sprawa, która powinna być dokładnie przemyślana przez danego typera. Na to pytanie nie można dać jednoznacznej odpowiedzi. Generalnie jednak eksperci doradzają, by iść w jakość, a nie ilość. Warto zatem obstawiać rzadziej, ale lepiej wyselekcjonowane typy bukmacherskie. Możesz np. grać tylko w czasie weekendów, kiedy to będziesz miał więcej czasu na dokładne zajmowanie się tym tematem.

Poprzedni artykułCzy Betfan może zostać najlepszym bukmacherem w Polsce?
Następny artykułNa jak duże bonusy możemy liczyć rejestrując nowe konto u bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.