Jak dobrą ofertę mają aktualnie polskie firmy bukmacherskie?

Z pewnością topowe firmy hazardowe nie mogą wstydzić się swojej oferty. Jest ona zaś z roku na rok kalendarzowy coraz lepsza. Na tym mogą zaś oczywiście skorzystać Klienci. Przede wszystkim nowi, którzy chętnie decydują się na promocje powitalne. Co w tym momencie oferują porządne firmy hazardowe? Jakie bonusy są szczególnie popularne?

Co zapewnia STS na start?

Na co warto zwrócić swoją uwagę w trakcie podejmowania finalnych decyzji? Nie są to bonusy, a legalność. Jak zaś zdecydujesz się na ten podmiot hazardowy, to będziesz zadowolony. Możesz być także spokojny o działanie zgodne z przepisami. Warto zaznaczyć, że ten podmiot posiada bowiem odpowiednie papiery. Zostały one wystawione przez przedstawicieli ze strony Ministerstwa Finansów. Jakie zaś bonusy oferują topowe firmy bukmacherskie? Podmiot hazardowy STS zapewnia m.in. (stan na 6 października 2022 roku) zakład bez ryzyka do 100 PLN. Żeby zaś z niego skorzystać, należy w pierwszej kolejności założyć konto. Pamiętaj o wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego „STS100”, jeśli nie zostanie on wygenerowany automatycznie. Potem musisz wpłacić depozyt, a następnie zagrać zakład. Możesz skorzystać z opcji bez ryzyka do 100 PLN, co stanowi odpowiednie zabezpieczenie interesów w czasie obstawiania. Co dodatkowo oferuje zaś ta firma bukmacherska? To m.in. bonus 1500 PLN. Poza tym możesz otrzymać jeszcze 60 PLN za zrealizowanie kilku zadań… Oferta jest zatem naprawdę hojna.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie bonusy przygotowała firma ETOTO?

Czy warto mieć konto w tym podmiocie hazardowym? Oczywiście, finalna decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Na pewno jednak ta firma bukmacherska ma po swojej stronie mocne argumenty. Jeśli chodzi o działanie zgodne z prawem, to nie musisz się niczego obawiać. Wszak ETOTO jest legalne. Czy w tym momencie jest to najlepszy bukmacher w Polsce? Nie. Na pewno jednak nie jest wykluczone, że kiedyś takim się stanie. Szczególnie że ten podmiot hazardowy naprawdę szybko i prężnie się rozwija. Obecnie ETOTO zapewnia znakomity bonus na start. Ta firma bukmacherska oferuje bowiem 200% do 200 PLN. Poza tym nie ma tutaj konieczności żadnego obrotu. Co jeszcze jest oferowane? Możliwość obstawiania bez podatku. Np. spotkań PKO BP Ekstraklasy I ligi i II ligi. Wystarczy tylko zapisać się do promocji oraz zagrać odpowiedni kupon (muszą się na nim znajdować wyłącznie te rozgrywki). Wówczas kursy nie będą obarczone podatkiem. Wszystko zaś na tym polu odbywa się zgodnie z polskimi przepisami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Betclic: czy warto posiadać konto?

To także będzie dobra decyzja. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Betclic udostępnia swoje zakłady (do gry) online oraz dzięki aplikacji mobilnej (tak samo, jak ETOTO; STS zapewnia jeszcze możliwość obstawiania w punktach stacjonarnych). Oferta tego podmiotu hazardowego na start jest bardzo hojna. W końcu możesz aktualnie zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jak zarejestrujesz się, wpłacisz pieniądze, zagrasz i wtopisz, to otrzymasz ten bonus. Zwrot wynosi do 200 PLN (minus podatek).

Poprzedni artykułNa jak duże bonusy możemy liczyć rejestrując nowe konto u bukmachera?
Następny artykułZakłady sportowe i e-sporty – jak obstawiać i zarabiać na grach wideo?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.