Obstawianie zakładów u bukmachera jest dość nietypowym zajęciem, jednakże każdego roku coraz więcej osób jest łapana na lep obietnic łatwego zarobku oraz wielkich bogactw – oczywiście o ile mają dużo szczęścia. Ale my dzisiaj chcemy wam przybliżyć, jak temu szczęściu dopomóc. Dlatego też prezentujemy wam nasz poradnik bukmacherski – zapraszamy do czytania!

Spokojnie! – Śpieszy ci się gdzieś?

Branie wszystkiego na spokojnie jest, kluczowe, z racji tego że ma to realny wpływ na to czy nasze kupony będą zwycięskie czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się nie ekscytować za bardzo obstawianiem jest sztuka oddychania. Oczywiście istnieją też inne sposoby na to aby pomóc sobie z ostudzeniem naszych emocji, lecz ten jest akurat jednym z najprostszych sposobów. Dlatego też – rada dla ciebie czytelniku.

Zachowaj spokój przy typowaniu i nie ekscytuj się za bardzo, może ci to pomóc poprawnie wytypować wynik. Jednakże czas już wrócić do tematu, dlatego powiemy sobie teraz o tym, jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Przede wszystkim musimy wybrać, u którego bukmachera rozpoczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Wybór jest ogromny, ponieważ na naszym rynku mamy już ponad 15 legalnych bukmacherów. Warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na bonusy na start, które oferują nam firmy bukmacherskie. Oczywiście, warto jest też spytać znajomych, może ktoś z nich zajmuje się już typowaniem zakładów, bądź poczytać poradniki bukmacherskie na stronach internetowych.

Jednak wiadomo, najważniejsze jest to, aby podjąć decyzję świadomie, a nie na przysłowiową ,,pałę” z racji tego że możemy się na tym ostro przejechać, kiedy na przykład będziemy mieli taką sytuację, że chcemy obstawić zakład, patrzymy na poradnik jak to zrobić, a już jesteśmy zarejestrowani u jednego bukmachera, podczas gdy na reklamie artykułu widzimy o niebo lepszą ofertę, z której żeby skorzystać znowu musielibyśmy przechodzić cały proces rejestracji. A jak wygląda proces rejestracji? O tym już za chwilę.

Rejestracja u bukmachera

Do zarejestrowania naszego konta online będziemy potrzebować naszego imienia i nazwiska, skan dowodu osobistego (po to aby bukmacher mógł zweryfikować czy mamy 18+ lat) oraz adres mailowy. Następnie po wybraniu odpowiedniej dla nas firmy bukmacherskiej, wpisujemy te dane i wysyłamy zdjęcie naszego dowodu bukmacherowi. Bez obaw, wystarczy że wrzucimy plik zdjęciowy w odpowiednie miejsce i…..

Po zweryfikowaniu przez firmę naszych danych wystarczy, że wejdziemy w link aktywacyjny i wszystko gotowe! Czas przelać swój pierwszy depozyt i możemy już obstawiać. Wybieramy więc naszą ulubioną dyscyplinę sportową, i obstawiamy! Warto jest zacząć od klasycznych wyników, czyli postawieniu czy dana drużyna wygra, czy będzie remis, a może remis lub wygrana gości. Kombinacji jest naprawdę wiele, jednak lepiej rozpocząć z podstawową ofertą. Dopiero gdy poczujemy się pewniejsi i postawimy już kilka typów, można przejść do różnych typów, jak chociażby ilość strzelonych bramek przez jedną drużynę, ilość rzutów rożnych itp. To wymaga już większego zagłębienia się w statystyki.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – zbiór
Następny artykułObstawianie tenisa – poradnik bukmacherski
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.