Dużo hazardzistów zadaje sobie to właśnie pytanie. W sumie macie podobnie? Stawiacie swoje pierwsze kroki w tym temacie? Zastanawia Was to, jaki bukmacherski bonus powitalny będzie dla was najlepszy? Co wziąć pod uwagę, aby zdecydować się na najlepsze oferty w tym temacie? Z bonusu powitalnego ogólnie warto korzystać. To szansa na to, aby szybko powiększyć stan własnego konta. To stwarza większe możliwości, jeśli chodzi o grane zakłady. Bonusy bukmacherskie muszą być jednocześnie umiejętnie wybierane.

bonusy bukmacherskie
Jakie bonusy bukmacherskie sa najlepsze do obstawiania meczów?

Czy warto korzystać z bonusów powitalnych?

Na początek szersze wyjaśnienie, dlaczego ogólnie warto korzystać z bonusów powitalnych. Przede wszystkim są to oferty, które pozwalają bez żadnego kłopotu powiększyć stan własnego konta. Często jest tak, że legalne firmy działające w tej branży oferują np. 100% od wpłaconego depozytu. Jeśli zatem wpłacicie 100 zł, to na waszym koncie pojawi się dwukrotność tej sumy. Oczywiście, nie ma takiej sytuacji, że bonusy powitalne to całkowicie darmowa gotówka. Od razu przestrzegamy was przed takim myśleniem. Wszystkie tego typu oferty specjalne mają pewne obostrzenia.

Niemniej jednak warto zauważyć, że tak czy owak warto z nich korzystać. Zazwyczaj te warunki nie są specjalnie trudne do spełnienia. Poniżej doradzimy Wam, co brać pod uwagę, żeby nie nadziać się na tylko z pozoru atrakcyjne oferty. Więcej pieniędzy na koncie to szansa na to, aby grać po prostu więcej zakładów. Wtedy jest natomiast większe prawdopodobieństwo, że wygracie stosunkowo dużo gotówki. Dodatkowo można testować rozmaite systemy. To alternatywa, aby znaleźć takie strategie gry, które po prostu pod wieloma względami będą dla was najlepsze. Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest zatem twierdząca. To jednak nie oznacza, że można wybierać bonusy powitalne pierwsze z brzegu. Między innymi ze względu na panującą rywalizację. Dzięki temu możecie po prostu zdecydować się na najbardziej atrakcyjne warunki.

legalny bukmacher betclic
Betclic kod promocyjny na bonus: KOD500

Oferty tylko od sprawdzonego legalnego bukmachera

Przejdźmy do tego, jak trzeba wybierać bonusy powitalne. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, aby decydować się na oferty wyłącznie od sprawdzonych bukmacherów jak Betclic czy STS. Warto weryfikować, jak długo konkretna firma hazardowa działa na rynku. Chyba każdy zgodzi się, że doświadczenie jest tutaj bardzo istotnym czynnikiem. Dodatkowo trzeba zwracać uwagę na to, aby wybierać wyłącznie firmy hazardowe, które działają całkowicie legalnie. Takie placówki mają odpowiednie dokumenty na prowadzenie własnej działalności. Swobodnie możecie tam wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Nikt nie będzie wam robił z tego tytułu problemów. Takie wygrane pieniądze są traktowane jako legalny dochód. Fachowe firmy hazardowe od razu odprowadzają niezbędne podatki

Jeśli zatem sporo wygracie i będziecie chcieli kupić sobie za to dobry samochód, to Urząd Skarbowy nie będzie miał o to pretensji. Jeśli np. wybierzecie nielegalnego bukmachera i wygracie dużo pieniędzy, to trudno będzie Wam uwiarygodnić tego typu dochody. W związku z tym bardzo dużo osób decyduje się po prostu na legalne firmy. Tam nie brakuje dobrych bonusów powitalnych. Są one atrakcyjne biorąc pod uwagę m.in. oferowane kwoty. Warunki dotyczące obrotu także są jak najbardziej do spełnienia. Chyba zatem nie ma sensu szukać kłopotów i wybierać nielegalne firmy bukmacherskie, prawda?

Nie zawsze największy bonus jest najlepszy

Dużo osób popełnia taki błąd, że wybierają bonusy powitalne zwracając uwagę na oferowane kwoty. Każdemu oczywiście powinno zależeć na tym, aby zgarnąć jak najwięcej takich pieniędzy. Druga strona tego medalu jest natomiast taka, że nie zawsze takie bonusy są generalnie najlepsze. Bardzo ważne jest to, aby o tym temacie w ogóle nie zapominać. Przede wszystkim musi liczyć się dla was regulamin promocji. Tam trzeba znaleźć się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące konkretnej oferty. Jakie czynniki są ważne dla każdego hazardzisty? To m.in. termin na wykonanie konkretnego obrotu. Musicie również wyszukać, z jaką częstotliwością musi być wykonany dany obrót. Łatwiej bowiem zrealizować to zadanie, kiedy np. kwota dotycząca bonusu powitalnego musi zostać obrócona tylko kilka razy, a nie kilkanaście itp.

Warto zwracać uwagę również na to, jakie kursy są niezbędne, aby obrót mógł być zaliczony. Czasami są one naprawdę relatywnie niewielkie. Chodzi tutaj o kursy typu 1.50, 1.70 itp. W niektórych przypadkach minimalne kursy są zdecydowanie wyższe. W związku z tym trzeba zastanowić się, jaka opcja będzie dla was pod tym względem najlepsza. Niestety, często ma miejsce właśnie taka sytuacja, że z pozoru najlepsze bonusy powitalne wcale takie w rzeczywistości nie są. Wobec powyższego nie można zapominać o tym, że przed skorzystaniem z oferty przede wszystkim rzeba zapoznać się z jej dokładnymi warunkami.

Na jaki rodzaj bonusu się zdecydować?

Obecnie w świecie hazardu można liczyć na rozmaite firmy oferujące zakłady bukmacherskie do obstawiania. Takie placówki gwarantują różne przywileje dla użytkowników. Są to właśnie m.in. bonusy powitalne. Na jakie produkty tego typu się decydować w ostatecznym rozrachunku? Bardzo popularne są m.in. bonusy od depozytu. Można uzyskać np. 100% od wpłaconej kwoty, 50% od zdeponowanych pieniędzy itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się także na tak zwany freebet. Trudno jednoznacznie ocenić, która opcja jest lepsza. Wyjaśnijmy zatem zasadę działania tej alternatywy. O tym, który wariant jest lepszy musicie już zdecydować samodzielnie.

Mianowicie freebet to darmowy zakład. Może on być np. w kwocie 100 zł. Jeśli zagracie kurs 2.00 i wygracie, to na czysto otrzymacie 100 zł – minus oczywiście podatek. W zależności od bukmachera, ta kwota podlega konieczności obrotu albo niekoniecznie. Wszystko zależy od regulaminu konkretnej promocji. Niektórzy uważają, że jest to lepszy rodzaj bonusu od tego związanego z podwajaniem zdeponowanej stawki itp. Zazwyczaj bowiem są tutaj mniej restrykcyjne warunki, aby gotówka mogła być wypłacona.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie STS – najlepszy bukmacher w Polsce?
Następny artykułSporty wirtualne w bukmacherce
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.