Jeśli chodzi o Polskie firmy bukmacherskie – to mamy z czego wybierać, z racji tego że jeśli chodzi o ilość bukmacherów – to na rynku Polskim istnieje ich aż szesnastu. A jak wybrać najlepszą firmę bukmacherską, skoro wybór jest tak wielki?

Jakie są najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Pamiętaj o tym, że wybór należy do ciebie

Każdy oczekuje od bukmachera czegoś innego. Jedni chcą jak najwyższych kursów – inni zaś próbują otrzymać jak najlepsze promocje bukmacherskie – a jeszcze inni chcą obstawiać sporty bardzo niszowe – jednakże my skupimy się głównie tutaj na firmach – które są według opinii graczy – najlepsze na polskim rynku.

Fortuna

Legalny bukmacher fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku według opinii graczy, wystarczy sprawdzić ich facebooka, aby dowiedzieć się jak bardzo popularna jest ta firma bukmacherska – posiadają oni ponad 67 tysięcy obserwujących na facebooku – co prawda nie jest to tak imponujące jak 165 tysięcy fanów STS. Ale nie tylko o fanów tutaj chodzi prawda? Otóż fortuna posiada jedne z najwyższych kursów bukmacherskich jakie są dostępne na Polskim rynku, dlatego też jest uwielbiana przez graczy. Patrząc po rankingach bukmacherskich, zawsze plasuje się albo na pierwszym, bądź drugim miejscu.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

LV Bet

LV Bet to firma działająca na Polskim rynku od niedawna. Ten bukmacher może pochwalić się naprawdę świetnie przygotowaną witryną, jeśli chodzi zaś o menu – jest ono bardzo przejrzyste i dobrze przemyślane, złoto-czarno-biała kolorystyka naprawdę dobrze się ze sobą komponuje. Bonusy na start to również mocna strona tego bukmachera- LV bet oferuje nam pakiet powitalny 1500zł. (Jeśli nie znacie różnicy pomiędzy pakietem powitalnym – a bonusem – zajrzyjcie do naszego poradnika bukmacherskiego!)

Po wpłaceniu depozytu, aby otrzymać bonus musimy aktywować mnożnik na naszym kuponie, a następnie obstawić nasz zakład ,,kombi”, i możemy odebrać nasz bonus 1000zł. Aby otrzymać resztę – musimy dokonać drugiego depozytu na minimum pięćdziesiąt złotych, a następnie aktywować mnożnik na naszym kuponie kombi, a następnie musimy go obstawić. Podsumowując – LV Bet mimo iż nie działa na rynku Polskim zbyt długo – potrafi zaskoczyć swoimi promocjami oraz odpowiednim podejściem do swoich graczy.

Star-Typ-Sport

STS (Star-Typ-Sport) to działający od roku 1997 legalny bukmacher – o którym praktycznie każdy, kto jest związany w jakimś stopniu z bukmacherką słyszał. Ten bukmacher to jeden z najwyżej ocenianych i lubianych bukmacherów, jeśli chodzi o ogólną opinię graczy zakładów bukmacherskich. Zawsze oferuje on wysokie kursy na swoje zakłady, oraz nowe i ciekawe promocje i bonusy. STS zajmuje prawie 50% jeśli chodzi o udziały na rynku, więc opinia że jest jednym z największych bukmacherów – wcale nie jest przesadzona.

ETOTO

 ETOTO – w porównaniu do reszty bukmacherów stosuje dość nietypowe zagrania marketingowe. Mało która firma bukmacherska decyduje się aby mieć ,,twarz” czyli osoby które mają za zadanie promować tą markę. Bukmacher ten prowadzi bardzo intensywne działania na mediach społecznościowych takich jak youtube czy twitter. ETOTO TV to największy bukmacherski kanał pod względem liczby subskrybentów na jeśli chodzi o kanały o tej tematyce. Na tym kanale można znaleźć takie programy jak „Piłkarski Quiz pod Napięciem.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zakłady sportowe to dobry sposób na emocjonującą rozrywkę?
Następny artykułPiłka nożna na zakładach bukmacherskich – kilka ciekawych porad
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.