Niektórzy uważają, że mecze online za darmo są można oglądać tylko poprzez nielegalne strony internetowe. Zdecydowanie tak nie jest, chociaż – oczywiście – nie ma tutaj do tego reguły. Na pewno w Internecie znajdziemy wiele portali, które udostępniają transmisje „na nielegalu” które są nadawane przez polskie kanały sportowe. Takie praktyki nie są bynajmniej nowe, ale trzeba pamiętać, że nie mają one nic wspólnego z legalnym oglądaniem meczy online. W jaki sposób więc możemy oglądać legalne transmisje meczowe w internecie?

Mecze online – poradnik bukmacherski

Gdzie je znaleźć?

Codziennie setki internautów poszukuje transmisji meczowych online. Obecnie usługi normalnej telewizji większości nie wystarczają. Na szczęście dzięki transmisji online w czasie rzeczywistym możemy oglądać mecz drużynowy w dowolnym miejscu naszego zasięgu. Jeśli oprócz Ekstraklasy interesuje nas Serie A lub inne ligi europejskie (np. Bundesliga), to oczywiście powinniśmy rozważyć rejestrację konta u legalnego bukmachera, który zapewnia transmisje w czasie rzeczywistym dla swoich graczy. Decydując się na oglądanie meczu w Internecie powinniśmy wiedzieć, które strony są legalne, a które nie. Musimy zwracać uwagę na to, komu płacimy i w jakim celu. Należy wziąć pod uwagę, że nawet w przypadku nielegalnego zakupu transmisji VIP nie możemy nakładać żadnych wymogów prawnych na takich dostawców, bo większość z nich ich po prostu nie respektuje.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Oglądaj mecze przy pomocy aplikacji bukmacherskich!

W przeciwieństwie do większości serwisów bukmacherskich, aplikacja umożliwia oglądanie transmisji sportowych – wystarczy odblokować telefon, kliknąć ikonę i łatwo sprawdzić sytuację. To z pewnością ukoi Twoje nerwy i zaoszczędzi niepotrzebnego stresu i konieczności szukania strumieniowych mediów w serwisie. Wielu bukmacherów oferuje również bonusy za korzystanie z aplikacji mobilnych. Możesz zbierać nagrody za pierwszy zakład lub pierwszą postawioną grę. Nawet jeśli te kwoty nie są duże, wiedz, że to lepsze niż stracone okazje. To kolejna zachęta do korzystania z aplikacji mobilnych.

Na jakie transmisje zazwyczaj można oglądać rozgrywki?

Nie możemy zaprzeczyć, że piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce – niezależnie od „średniego” poziomu naszych piłkarzy w ważnych meczach wielu Polaków uważa piłkę nożną za nasz sport narodowy. Popularność tego sportu osiągnęła alarmujący poziom, a nawet bukmacherzy codziennie zgłaszali nowe propozycje zakładów na ten sport. Miliony Polaków na całym świecie oglądają przed telewizorem, co robią piłkarze (nie oszukujmy się, Polacy w Stanach Zjednoczonych są bardzo liczni), a na stadionach zawsze jest duża ilość Polaków, chociaż z powodu koronawirusa tak naprawdę nie ma możliwości na to, aby móc kibicować naszym rodakom na stadionach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrywać z bukmacherem na typach sportowych?
Następny artykułDlaczego wygrywanie z bukiem jest takie trudne? – Poradnik
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.