Na jak duże bonusy możemy liczyć rejestrując nowe konto u bukmachera?

25 lipca 2022 roku. To właśnie dzisiaj postanowiłeś w końcu (po wielu miesiącach zwłoki) zarejestrować swoje konto bukmacherskie online? Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł liczyć na wiele wyjątkowo hojnych bonusów. Które promocje są obecnie szczególnie polecane przez ekspertów od tego działu, jak i samych użytkowników?

Co oferuje obecnie STS?

Aktualnie to właśnie ten podmiot hazardowy jest najbardziej popularny. STS zajmuje wysokie miejsca w rozmaitych rankingach itd. Nie zapowiada się na to, by ta firma bukmacherska miała „spaść” w najbliższym czasie z fotelu lidera. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest legalny. Dodatkowo hojny. Wszak opisywana firma bukmacherska zapewnia świetne bonusy. Aby z nich skorzystać, musisz m.in. założyć internetowe konto. W trakcie realizowania tego zadania, warto wpisać STS kod vouchera. Jest to aktualnie np. „STS100”. Zazwyczaj ten kod generuje się automatycznie, aczkolwiek nie zawsze taka sytuacja ma miejsce. Warto zaś zadbać o to, by w razie czego wpisać go własnoręcznie. Co można zaś potem dzięki temu uzyskać? Oferowany jest np. zakład bez ryzyka 100 PLN. Potem możesz zaś zainkasować nawet 1500 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Aby skorzystać z tego bonusu, należy posiadać konto. W czasie 30 dni od rejestracji musisz wpłacić trzy depozyty i spełnić warunki odnoszące się do obrotu promocjami (tylko pierwsza opcja jest bowiem przyznawana automatycznie). Jeśli tak się stanie, to kolejno otrzymasz 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz tak samo 50% do 700 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie bonusy przygotowała dla nowych userów Fortuna?

Jeśli STS zazwyczaj zajmuje pierwsze miejsca w rozmaitych rankingach, to Fortuna jest przeważnie tylko jedno oczko niżej. To zatem kolejna bardzo popularna firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że jest ona w pełni legalna. Podobnie jak STS. Co do tego zagadnienia w ogóle nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Należy podkreślić, że firma bukmacherska Fortuna oferuje świetne usługi. Są one bardzo hojne. Tak właśnie działają zaś najlepsi bukmacherzy w Polsce. Co konkretnie jest jednak tutaj oferowane? Możesz liczyć m.in. na bonus… bez depozytu. Aby skorzystać z tej opcji, należy mieć konto oraz wpisać właściwy kod promocyjny. Potem ta firma bukmacherska przyznaje za to 2800 punktów lojalnościowych. A te oczka mogą być wymienione na zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Co jest jeszcze tutaj oferowane? W tym momencie główna promocja tego podmiotu hazardowego dotyczy zwrotu za pierwszy przegrany kupon. Jeśli zatem zagrasz i nie uda Ci się trafić, to otrzymasz zwrot nawet do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może warto posiadać konto w Betfan?

To też będzie bardzo dobra decyzja. W końcu ta firma bukmacherska zapewnia legalne i świetne usługi na płaszczyźnie promocyjnej. Obecnie możesz zainkasować np. cashback do 600 PLN. A jak wpiszesz właściwy kod, to potem masz okazję zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Co jest jeszcze oferowane? Chodzi o podwojenie drugiego depozytu. I to aż do poziomu 1000 PLN.

Poprzedni artykułIle pieniędzy wydajemy na typowanie?
Następny artykułJak dobrą ofertę mają aktualnie polskie firmy bukmacherskie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.