Tenis to intrygujący sport. Chociaż oglądanie go jest nieco krępujące, (wystarczy pooglądać jeden mecz Mariji Sharapowej, żeby zrozumieć o czym mówimy) – ale mimo wszystko, z racji swojej ,,średniej” popularności tylko część legalnych bukmacherów proponuje zakłady na ten sport, ale skąpy wybór jest kompensowany przez o wiele wyższe wygrane niż na przykład na obstawianiu piłki nożnej. A jak się obstawia tenisa?

Obstawianie tenisa – poradnik bukmacherski

Zanim zaczniesz obstawiać – dobierz odpowiedni bonus

Zanim zaczniemy cokolwiek obstawiać – warto się pohamować, oraz na spokojnie przemyśleć i ,,przekartować” ofertę bonusową każdego legalnego bukmachera, który oferuje zakłady bukmacherskie w naszym kraju. A może akurat trafimy na taki bonus na start, który przypadnie nam idealnie do naszego pierwszego typu? Oprócz znalezienia odpowiedniej oferty bukmacherskiej dla nas, przecież możemy równie dobrze zarejestrować kilka swoich kont u kilku bukmacherów – przez co otrzymamy większą ilość bonusów na rozpoczęcie typowania u nich – lecz musimy pamiętać wtedy o tym, że kurs w takim wypadku może być różny, i najlepiej jest wtedy wybrać trzech bukmacherów – którzy mają najwyższe kursy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Na co musimy uważać przy obstawianiu tenisa?

Przede wszystkim warto jest ocenić zdolności i umiejętności naszego faworyta (bądź faworytki) – jak spisywał/a się na ostatnich zawodach – czy przed zawodami woli trenować – czy też nie, czy czuje się dobrze na prestiżowych turniejach i tak dalej. Im więcej informacji na temat zawodnika, na którego chcemy postawić nasz kupon mamy – tym lepiej. (Tylko nie róbcie takich rzeczy, że będziecie grzebać u niego/niej w śmietniku i wyciągać jej/jego stare majtki bądź resztki tego co jadł na obiad – to już jest gruba przesada).

Co będzie potrzebne do trafnego obstawiania tenisa?


Przede wszystkim doświadczenie. W dyscyplinie sportowej, którą chcemy obstawiać jest ono dosyć ważne, z racji tego że nasi ulubieni zawodnicy (bądź zawodniczki) stosują różne taktyki gry, a jeśli sami je kiedyś stosowaliśmy podczas gry, to na przykład, kiedy spostrzeżemy dany ruch należący do pewnej taktyki, to od razu będziemy w stanie przewidzieć następny krok naszego faworyta. Takie przewidywanie przyszłości jest nam potrzebne, z racji tego że musimy być lepsi od bukmachera, aby nasz typ okazał się zwycięski. Oprócz tego, ważnymi czynnikami są również tak zwane ,,cechy dobrego typera” – które wymienimy poniżej :

Cechy dobrego typera zakładów bukmacherskich to :

– cierpliwość (bez tego raczej nigdzie nic nam się nie uda – lepiej jest nie typować wyników których nie jesteśmy pewni – niż stracić nasze pieniądze)

– ,,silne” nerwy (jeśli będziemy non-stop zdenerwowani – to szansa na to że nasze typy będą udane drastycznie się zmniejszy.

 – inteligencja (nie, to nie jest nawiązanie do tego, że ktoś jest głupi – po prostu inteligencja nam jest potrzebna do wykonania odpowiedniej analizy sportowej, bądź też analizy formy naszego ulubionego zawodnika. W innym wypadku zrobimy to po prostu źle, przez co po takiej analizie prawie na pewno nasz kupon będzie się nadawał jedynie do kosza).


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć obstawiać spotkania u bukmachera? – Poradnik dla nowych typerów
Następny artykułCzy zakłady sportowe to dobry sposób na emocjonującą rozrywkę?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.