Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na ziemi – mimo iż nie jest najstarszym sportem na świecie. Wciąż, jest całkiem wysoko na liście, jeśli chodzi o to, jak długo ludzie ,,grają w gałę” lecz musimy tutaj pamiętać również o tym, że jeśli chcemy ją obstawiać, to albo musimy mieć tony szczęścia, albo też musimy być w tym naprawdę nieźli.

Piłka ,,kopana” w bukmacherce

O czym musimy pamiętać przy obstawianiu piłki nożnej?

Przede wszystkim o tym, że zakłady bukmacherskie to wciąż jest gra o pieniądze. Bardzo łatwo jest przecież od czegoś się uzależnić, ale później z tego wyjść nie jest łatwo, nieprawdaż? A jeśli chodzi o hazard, to nie jest tak jak z uzależnieniem na przykład od papierosów. Owszem, te drugie również są niezdrowe, ale raczej całego majątku nas nie pozbawią. Jeśli chodzi zaś o zakłady bukmacherskie, to mogą to zrobić, dlatego musimy pamiętać o tym, aby pozostały one w strefie hobby, a nie jako ,,poważne zajęcie”.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Jak oni obstawiają?

Jedni obstawiają seriami, inni kilka typów na raz w różnej kategorii, a jeszcze inni, nawet kilka sportów na raz (i to albo są ludzie kompletnie niedoświadczeni, albo też najwięksi ,,wymiatacze” jeśli chodzi o bukmacherkę). No ale na starcie najlepiej mieć własny plan, oraz obstawiać tylko jeden sport, na przykład właśnie piłką nożną. Dobrym sposobem na zaczęcie obstawiania jest planowanie ,,na przód” – czyli po prostu zaplanowanie obstawienia 2-3 typów bukmacherskich na przyszłość.

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to świetna opcja zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych graczy zakładów bukmacherskich. Jest to dobra opcja, o tyle że możemy dowiedzieć się nowych taktyk, ciekawostek oraz typów od starszych ,,stażem” graczy – o ile wiemy jak zadawać pytania. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między typerami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Dlatego też musimy pomyśleć o tym, że są ludzie którzy nie mają dobrych intencji w stosunku do nas, i po prostu starają się nas naciągnąć na coś. Dlatego też, pamiętajmy o tym, żeby nie obstawiać u kogoś, tylko dlatego bo wysłał nam prywatną wiadomość pod tytułem ,,obstaw to a na pewno wygrasz *link*”.

Uprawianie piłki nożnej – dlaczego nie?

Obstawianie danego sportu polega w większości na umiejętnym przewidzeniu wyniku meczu. A jeśli będziesz wiedział, jakie taktyki oraz zachowania przejawia twoja ulubiona drużyna – to typowanie będzie po prostu dla ciebie łatwiejsze. Dlatego też, czemu nie zacząć uprawiać sport? Oprócz zdobytego doświadczenia, nowych znajomości, możesz również nabyć świetną formę, przez co twoje życie po prostu będzie lepsze.

Wykorzystajcie swoje bonusy bukmacherskie?

Wielu bukmacherów, kiedy zbliża się jakieś ważne wydarzenie piłkarskie, często oferuje darmowe bonusy bukmacherskie, na to właśnie zdarzenie. Dlatego też warto jest okresowo sprawdzać strony, które oferują najnowsze wiadomości o bonusach bukmacherskich, aby w razie, gdy chcemy obstawiać takie wydarzenie, nasz typ okaże się jeszcze bardziej opłacalny dla nas.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak gry komputerowe wpływają na nasze społeczeństwo?
Następny artykułU tych bukmacherów możesz obstawiać zakłady na e-sport!
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.