Wiele osób chcących regularnie zarabiać na obstawianiu wyników u bukmachera i zajmować się tym zajęciem na stałe szuka sposobu na długofalową efektywną grę. Jednym z ciekawszych sposobów może być korzystanie z płatnych typów. Ma on wiele plusów i odpowiednio stosowany umożliwia regularne zarabianie środków w dłuższej perspektywie. Czym jest ten sposób na grę, jakie ma plusy i minusy? Jak grać w ten sposób? Odpowiedzi, przydatne porady i wskazówki prezentujemy poniżej.

płatne typy bukmacherskie
Czy płatne typy bukmacherskie to gwarancja zarobku u bukmacherów?

Czym są płatne typy bukmacherskie?

Płatne typy to analizy, prognozy i konkretne wskazania na dany mecz sprzedawane przez profesjonalnych graczy. W internecie istnieje wiele miejsc oraz specjalnych serwisów, w których można kupować typy od osób posiadających duże doświadczenie w danej dziedzinie, oraz obstawianiu u bukmacherów. Płatne typy bukmacherskie mogą być bardzo ciekawą strategią gry i pozwolić na regularne zarabianie w długiej perspektywie czasu. Zawierają one najczęściej wyniki, wskazania i przypuszczenia, które według osób sprzedających je sprawdzą się. Płatne typy są oferowane przez konkretne osoby specjalizujące się w danej dziedzinie, lidze czy sporcie. Można kupować je pojedynczo lub wykupić stały dostęp do typów w abonamencie miesięcznym.

Porada: Typy należy kupować jedynie od osób zweryfikowanych na portalach, z potwierdzonymi statystykami, osób wiarygodnych i znanych np. na grupach w mediach społecznościowych czy forach. Wiele osób próbuje sprzedać takie typy anonimowo, co jest równoznaczne z oszustwem czy brakiem wiedzy takich osób.

promocje bukmacherskie w sts za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty własne w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy płatne typy są w 100% pewne?

Typy bukmacherskie sprzedawane w internecie przez profesjonalistów, choć są wynikiem dogłębnych analiz, nigdy nie dają 100% pewności. Mają one jednak duże prawdopodobieństwo zdarzenia się. Osoby zajmujące się sprzedażą typów posiadają wysoki „Yield” czyli współczynnik „czystego zarobku” od postawionej sumy. Może to być kilkanaście — kilkadziesiąt procent. Kupując więc taki typ od profesjonalisty, możemy liczyć np. na 60% czy 70% ich skuteczności. Należy pamiętać, że zawsze w sporcie mogą zdarzyć się niespodzianki, ale wzorowanie się na najlepszych w dużym odstępie czasowym może być bardzo korzystne.

Dlaczego profesjonaliści sprzedają typy, zamiast grać samodzielnie?

Jednym z pierwszych pytań, jakie pada przy okazji tej strategii, jest to, dlaczego profesjonaliści ci nie grają samodzielnie swoich typów, skoro są tak skuteczni. W większości przypadków są to osoby, które wygrały znaczne sumy, a bukmacherzy nałożyli już na nich limity wygranych czy obrotu, które praktycznie uniemożliwiają dalsze wygrywanie dużych sum. Dzielą się oni zatem odpłatnie z innymi użytkownikami swoimi prognozami i analizami i zarabiają w ten sposób. Część graczy zajmuje się danym sportem w świecie realnym, co również uniemożliwia granie im u bukmachera.

Jak wykorzystać płatne typy w regularnym zarabianiu u bukmachera?

Sposób kupowania typów i analiz jest bardzo ciekawym sposobem na regularne zarabianie u bukmachera. Kupując typy, otrzymujemy pełną analizę, prognozę oraz konkretne wskazania, jakie opcje powinniśmy wybrać. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na samodzielne poznawanie drużyny, otrzymujemy dane od profesjonalistów i możemy zająć się jedynie grą. To od nas w dalszym ciągu zależy jakie opcje wybierzemy. Mając takie podpowiedzi, gra jest znacznie łatwiejsza.

Odpowiednio wykorzystując typy, możemy zarobić znacznie więcej, niż za nie zapłaciliśmy. W cenie ok. 200 zł na jednym z popularniejszych międzynarodowych portali otrzymamy miesięczny dostęp do analiz i typów wiodącego profesjonalisty, który ma kilka tysięcy obserwujących i bardzo dobre statystyki skuteczności. W niższej sumie również otrzymamy dostęp do wiarygodnych danych.

Możemy zatem skorzystać z oferty bukmachera, który daje największy bonus na start od depozytu, wpłacając mniejszą sumę, a jej drugą część wykorzystać na zakup typów. W ten sposób obstawiając wyniki, możemy regularnie zarabiać 5%, 10% czy nawet więcej inwestując środki w typy z innych dzień. Taki styl gry nie wymaga posiadania szerokiej wiedzy a jedynie analitycznego myślenia, aby odpowiednio obstawić wyniki i żelaznej dyscypliny.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie dla początkujących graczy
Następny artykułFlashscore – wyniki na żywo o każdej porze dnia i nocy
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.