Doinformować się na temat zakładów bukmacherskich to dobra sprawa, zwłaszcza gdy sami obstawiamy kupony. Z każdą dodatkową wiedzą nasze zakłady wzrastają na sile i mają większe powodzenie na wygraną. Także dziś opowiemy Ci jak stać się silniejszym i wygrywać częściej na zakładach bukmacherskich. Zapraszamy!

Jak wybrać najlepszego bukmachera? - Poradnik bukmacherski
Przydatne ciekawostki które mogą Ci pomóc podczas zakładów bukmacherskich

Porażka na zakładach bukmacherskich to rzecz normalna

Porażka na zakładach bukmacherskich to rzecz normalna i należy się z nią pogodzić. Natomiast po każdej porażce należy wyciągać wnioski i po raz drugi nie popełniać tych samych błędów, ponieważ nikt chyba z was nie chciałby tracić swoich pieniędzy. W końcu gramy po to aby wygrywać a nie na odwrót. Dlatego jeżeli sami nie wiemy gdzie go popełniliśmy to należy zasięgnąć porad u specjalistów gdzie odpowiedzą nam na nasze pytania. Takich specjalistów spotkamy w stacjonarnych punktach bukmacherskich lub na forach internetowych, gdzie z chęcią wam doświadczeni typerzy pomogą.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Pamiętaj jak grać to tylko od legalnego bukmachera

Legalny bukmacher jest naszym zdaniem jednym najlepszych wyborów, ponieważ grając u nielegalnego bukmachera jesteśmy narażeni na różne niebezpieczeństwa. Między innymi możemy dostać karę finansową która opiewa o bardzo wysokie sumy lub zostać oszukanym przez nielegalnego bukmachera, który może nie wypłacić nam naszej wygranej z zakładu. W dodatku nasze dane osobowe są narażone na różnego rodzaju wycieki. Także granie z nielegalnego źródła jest dobre ale nie na dłuższą metę, ponieważ mimo że granie u takie bukmachera wiąże się z brakiem opłacania podatku z wygranych, to i tak prędzej czy później skończy się to tak, że będziemy musieli opłacić karę finansową i w tym przypadku nawet brak podatku nie pomoże. Natomiast od legalnych bukmacherów mimo że ten podatek niestety jest to i tak możemy wyjść na duży plus, dzięki różnym promocjom i bonusom, które bukmacher nam oferuje. Tak więc jak dla nas wybór jest oczywisty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Analiza, analiza i jeszcze raz analiza bukmacherska

Sport jest niestety dziedziną którą nie da się przewidzieć na sto procent, lubi nas zaskakiwać. Natomiast nie mniej jednak analiza bukmacherska jest podstawą w zakładach która może bardzo dużo przynieść korzyści niż strat. Dzięki niej nasze zakłady zyskują znacząco więcej szans na powodzenie niż w przypadku gdy tej analizy byśmy nie mieli. Strzelanie w zakładach na chybił trafił może wam jedynie odebrać waszą gotówkę, nic więcej, chyba że macie olbrzymie szczęście i nie wam się udaje w jakiś sposób wygrywać, bądź po prostu obstawiacie okazjonalnie to w tym przypadku analiza jest zbędna, natomiast w przypadku gdy chcemy poważnie podejść do tematu zakładów to jest ona naprawdę potrzebna. Sporządzić ją możemy za pomocą oglądania meczów danej drużyny, śledzenia jej poczynań, oglądaniu rożnych wywiadów z zawodnikami itp. Z tymi informacjami możecie być praktycznie pewni, że jesteście na dobrej drodze do zdobycia fajnej sumy pieniędzy. Miejcie to na uwadze, gdyż z pewnością taka analiza wam pomoże niż zaszkodzi.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie, które każdy gracz powinien znać!
Następny artykułUEFA wybrało najlepszą jedenastkę Euro2020
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.