Co możemy zrobić, jeśli chcemy zacząć wygrywać na typach sportowych? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez ludzi, którzy chcą zacząć zabawę z typami bukmacherskimi. Jak więc to zrobić? Jak typować zakłady online? Tego dowiecie się już za moment!

Typy sportowe – poradnik dla nowych graczy zakładów online

Legalny bukmacher – różnice

Legalni bukmacherzy oprócz tego iż ,,opłacają” (gracze otrzymują dodatek do wygranej aby odpowiednio zrekompensować sumę którą są ,,winni” fiskusowi) podatki na rzecz naszego państwa, to na dodatek zapewniają pełną legalność takich zakładów, dodatkowo zabezpieczając nasze dane przed wykradnięciem ich i sprzedaniem osobom bądź firmom które mogą zrobić z nich jakiś kryminalny użytek. Grając u legalnego bukmachera, nie powinniśmy dostać żadnej kary finansowej. Jeśli chodzi zaś o grę u nielegalnego bukmachera, to już jest nieco inaczej, z racji tego że możemy otrzymać naprawdę sporą karę, z racji nie odprowadzenia podatku od wygranej sumy, a zapewne nikt nie chciałby otworzyć drzwi i po drugiej stronie znaleźć kontrolę skarbową, bądź inny organ państwowy który będzie do tego wyznaczony, czyż nie? Wśród legalnych bukmacherów, oferujących swoim klientom korzystne i opłacalne opcje znajduje się wiele istniejących od lat, jak również młodzi i początkujący operatorzy. Oferty poszczególnych firm nieznacznie się od siebie różnią, a popularność wzrasta dzięki dodatkom elementom takim jak: ocena wizualna serwisu, intuicyjność poruszania się po witrynie, obsługa klienta, jakość aplikacji mobilnej, system wpłat i wypłat, mnogość dyscyplin i usług, jak również promocja i bonusy dla graczy. Dzięki tym kategoriom można wyróżnić kilka wybijających się przedsiębiorstw.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Aplikacje na smartfony od bukmacherów

Aplikacje bukmacherskie pozwalają nam na bardzo szybkie sprawdzenie danych informacji, na przykład kiedy chcemy sprawdzić wyniki naszego zakładu lub nawet śledzenie meczów na żywo, co jest dużym plusem dla osób żyjących w ruchu a wciąż chcącym realizować swoje pasje lub po prostu dorabiają do domowego budżetu. Dodatkowo aplikacje na ekranie powitalnym proszą nas o zalogowanie się na swoje konto, dzięki czemu później otwierając tą samą aplikacje ponownie nie musimy się martwić o to, żeby ponownie się zalogować. Dużym plusem są również bonusy na start za pobranie aplikacji lub za zarejestrowanie się w takowej, co daje nam większe możliwości finansowe na start.

Fora bukmacherskie

Kontakt jednego gracza z drugim to istotna kwestia w życiu każdego typera, ponieważ dzięki temu można uniknąć błędów podczas obstawiania, poznać nowe techniki obstawiania typów a nawet poznać aktualne bonusy bukmacherskie. Typowanie ,,solo” jest o wiele trudniejsze – niż na przykład przy rozmowie na forach bukmacherskich. Taka rozmowa z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązanie nowych znajomości, które mogą być nie tylko przydatne w obstawianiu – ale też w prawdziwym życiu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie badmintona w bukmacherce
Następny artykułNajlepsze ciekawostki o zakładach bukmacherskich online
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.