Częste błędy w zakładach sportowych to tzw. ścięgno Achillesa zdecydowanej większości graczy. Ważne jest, aby mieć realne oczekiwania, jeśli chodzi o wygrywanie pieniędzy w zakładach sportowych, jednak musisz mieć świadomość, że możesz też stracić pieniądze — przegrasz kilka zakładów, jednak żaden z tych scenariuszy nie będzie końcem świata. Inteligencja i kontrola emocjonalna oddziela wielkich profesjonalistów zakładów sportowych od zwykłych i przypadkowych graczy. Poniżej znajdziesz kilka szybkich wskazówek, jak uniknąć niepotrzebnych błędów. Pierwszą z nich będzie to, abyś zawsze pamiętał o tym, żeby sprawdzić stronę bukmachera, na jakiej jesteś. Możesz to zrobić dzięki temu, że np. sprawdzisz, kto jest jej sponsorem. Często są to firmy takie jak Schuette Shop – marka, która produkuje rolety do okien. Dzięki takim firmom zakłady sportowe mogą funkcjonować, a Ty możesz grać!

Nie obstawiaj zakładów sportowych przez wzgląd na emocje

Nie stawiaj często tylko dlatego, że ponoszą Cię emocje. Bardzo łatwo jest podekscytować się zakładami sportowymi i grami stale dostępnymi na rynkach na żywo, ale ważne jest, aby pamiętać, że obstawianie bez wcześniejszej nauki zwykle powoduje to, że bardzo łatwo traci się pieniądze.

Ryzykowanie wszystkiego na jeden zakład

Nie ryzykuj zbyt wielu pieniędzy na jeden zakład. Pamiętaj, jak ważne jest utrzymanie stałej kwoty na zakład jako jednego z najlepszych sposobów na odniesienie sukcesu w zakładach sportowych. Będą chwile, kiedy możesz zwiększyć tę kwotę, ale przede wszystkim musisz udowodnić sobie, że możesz osiągnąć zysk przy ustalonej kwocie na zakład. Zysk to zysk, niezależnie od wielkości. Wielu obstawiających uważa, że ​​konieczne jest obstawianie z bardzo wysokimi kursami, w przeciwnym razie nie warto ryzykować obstawiania. Takie myślenie jest błędne, ponieważ im wyższe szanse, tym mniejsze szanse na sukces. Konsekwentnie niewielkie zyski pomogą Ci odnieść sukces w tym biznesie.

Emocjonalne podejście do zakładów sportowych

Baw się głową i pozwól emocjom odejść. Ludzki mózg ma wielką skłonność do mieszania irytacji i emocji z zakładami sportowymi. Decyzje emocjonalne, domyślnie, tylko szkodzą Twojemu portfelowi i pieniądzom wydanym na zakłady sportowe. Jeśli czujesz, że odchodzisz od swojej dochodowej metody obstawiania, cofnij się o krok i zawsze upewnij się, że jesteś w 100% skoncentrowany na swojej strategii, a przede wszystkim, że nie obstawiasz emocjonalnie, a racjonalnie.

Realistyczne oczekiwania — pamiętaj o tym, że zawsze możesz przegrać

Bądź realistą ze swoimi oczekiwaniami. Zacznij powoli i buduj, gdy wyniki dowodzą Twoich strategii i metod. „Nie od razu Rzym zbudowano”, podobnie jak żaden gracz nie wzbogacił się z dnia na dzień. Musisz być cierpliwy i wiedzieć, jak zastosować swoją wiedzę w odpowiednich momentach gry. Realistycznie podejdź do swoich oczekiwań jest tutaj bardzo ważne.

Analizuj gry i prognozy

Prawidłowa analiza gier przed postawieniem zakładów jest niezbędna. Jednak powinieneś skupić się nie tylko na analizie czynników gry, ale także na analizie przewidywań innych graczy. Konkretnie znajomość poglądów innych profesjonalistów pomoże ci znaleźć więcej informacji do własnych analiz, ale przede wszystkim pomoże ci zrozumieć, czy Twój zakład jest naprawdę słuszny, czy nie, nawet jeśli jest to analiza przed meczem. Główne aspekty, które należy wziąć pod uwagę podczas analizy meczu piłki nożnej, to:

  • analiza drużyn, kontuzji, zawieszeń itp.,
  • motywację zespołu,
  • formę zawodników,
  • a nawet prognoza warunków pogodowych na czas gry.

Wszystkie te czynniki mają ogromny wpływ na ostateczny wynik meczu, dlatego ważne jest, abyś jak najwięcej analizował, by czuć się pewnie podczas obstawiania.

Przeprowadzaj regularne statystyki swoich zarobków

Nie zapomnij zapłacić sobie, bo jeśli tego nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli uda Ci się regularnie zarabiać na obstawianiu, powinieneś nadrobić ten sukces co tydzień lub co miesiąc. Dla wielu obstawiających wartości mogą zaczynać się od 50 euro lub 100 euro tygodniowo przy wypłatach, ale wraz z udoskonaleniem metodologii obstawiania, wartości te mogą szybko wzrosnąć do 250 euro lub 500 euro tygodniowo. Co najważniejsze, masz regularne wypłaty. Wielu graczy ma tendencję do gromadzenia pieniędzy na swoim koncie gracza, ponieważ jest to sposób na poczucie motywacji, ale ostatecznie tracą je w momencie irracjonalności. Pamiętaj, wypłacaj swoje pieniądze, prowadź statystyki i kontroluj to, jak grasz.

Poprzedni artykułPrzegląd ofert zakładów sportowych
Następny artykułCzy typowanie u bukmachera Betfan jest skomplikowane?
Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy zakładów bukmacherskich. Darmowe promocje i bonusy to nie wszystko czego oczekują typerzy. Dla nich ważna jest również oferta zakładów, kursy i niska marża bukmachera online.