Jak zapewne wielu z nas widzi – rok 2020 powoli się kończy i czas jest wreszcie zapomnieć o tej całej pandemii oraz tym koszmarze, którym był ten rok – w końcu szczepionka powoli już zostaje rozprowadzana, co szybko położy kres pandemii. Co to jednak oznacza dla ciebie? Na co warto jest zwrócić uwagę, jeśli chcesz typować zakłady bukmacherskie w przyszłym roku?

Zakłady bukmacherskie w 2021 roku – na co warto zwrócić uwagę?

Zmiany w kursach bukmacherskich

Firmy bukmacherskie często celowo manipulują kursami, aby zachęcić bądź też zmylić graczy podczas obstawiania ważnych wydarzeń sportowych. Falujące ceny kursów często odgrywają ważną rolę w zakładach sportowych. W Internecie można znaleźć wiele stron związanych z tym tematem, tak naprawdę każdy bukmacher ma stronę, na której można porównać spadki kursów. Dokładna analiza fluktuacji kursów wymaga dużo czasu i doświadczenia, ale niestety pierwsi uczestnicy, którzy nie mogą od razu przewidzieć nadchodzącego trendu, napotykają na ten problem. Jak temu zaradzić? Otóż musisz przygotować się na stworzenie nowych analiz bukmacherskich, ponieważ póki co legalni bukmacherzy starają się odrobić straty po tym roku, więc nie będziesz miał zbyt wielu okazji na to, aby wygrać z bukmacherem, więc staraj się zadbać o to, aby dowiedzieć się jak odrzucać nieudane zakłady.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Zwróć uwagę na statystyki zakładów, a najważniejsze jest, aby spróbować wyeliminować wszelkie niejasności w twoich typach. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć swój typ, a nawet jeśli popełnisz błąd, łatwiej będzie go wykryć i poprawić w przyszłości.

Ponieważ zakłady sportowe mogą mieć znaczący wpływ na emocje, mogą uzależniać. W rzeczywistości ludzie są uzależnieni od zakładów sportowych nie tylko dlatego, że gry losowe są ich hobby. Dlatego jeśli chcesz zagrać w grę u buka i wygrać, upewnij się, że nigdy nie stawiasz zbyt często. Skup się tylko na znanych grach i tematach. Czasami lepiej jest obstawiać bardzo korzystne kursy przy wsparciu analizy zakładów. Pamiętaj jednak, aby nie stawiać często. Pamiętaj, aby ustawić limity na środki lub zakłady, które możesz wykorzystać w danym miesiącu – to uchroni Cię od zadłużenia od zakładania się.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie odgrywaj się!

Wiesz, nikt nie lubi przegrywać, a początkujący gracze w rozdającym często myślą, że „wygrają” ale rzeczywistość okazuje się być inna. Staraj się nie przesadzać, bo to łatwy sposób na oddanie się zakładom sportowym w całości – czyli po prostu uzależnienie się od zakładów bukmacherskich. Jeśli przeznaczasz swoje fundusze na dokonywanie kilku mniejszych zakładów każdego miesiąca, na dłuższą metę, możesz zwiększyć swoje szanse na zarobienie pieniędzy. Pamiętaj, że w tej branży nie ma rzeczy niemożliwych, więc każdy zespół może wygrać. Dlatego jeśli przegrasz, nie graj dalej. Nie ma gorszego sposobu na zarządzanie swoimi funduszami niż kontynuowanie zakładania się.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zakłady online wpływają na życie typera?
Następny artykułObstawianie na chybił-trafił – dlaczego lepiej tego nie robić?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.