Poradnik bukmacherski – zbiór

Dzisiaj zamierzamy przedstawić wam coś nietypowego, trochę coś jak taki misz-masz kilku poradników, z racji tego że nie każdy szuka czasem konkretnych porad, a po prostu może dowiedzieć się czegoś nowego. Dlatego też dzisiaj mamy dwa was zbiór porad z różnych aspektów obstawiania zakładów bukmacherskich!

Czy warto oszczędzać pieniądze z poprzednich wygranych?

Odkładanie pieniędzy z naszych poprzednich zwycięstw na  tak zwaną ,,czarną godzinę” może być dla nas ratunkiem w wypadku losowych zdarzeń (czyli jak na przykład źle postawimy większą sumę, bądź zdarzy się przypadek, kiedy niemożliwe stanie się możliwe, czyli na przykład słabsza drużyna wygra). Sytuacja, która może się nam przydarzyć  a którą ciężko przewidzieć jest na przykład awaria systemu ogrzewania w domu, no ale zapytacie co ma to do bukmacherki? Prosta odpowiedź, to jest też sytuacja awaryjna, na którą warto odkładać pieniądze na czarną godzinę. 

Możemy również być też w takiej sytuacji, że ktoś z naszej rodziny nagle zachoruje, a leczenie może nie być pokryte przez ubezpieczenie. Inną, kolejną sprawą są wszelkie inwestycje w nasze miejsce zamieszkania, na przykład remont, nowe meble, bądź inne rzeczy to sprawy, które potrafią ludziom spędzić sen z powiek. Tak więc pieniądze z wygranych, odłożone na czarną godzinę mogą nas uratować przez nieprzyjemnymi sytuacjami, oczywiście pamiętajmy jednak że środki które przeznaczamy na zakłady bukmacherskie nie powinny przekroczyć naszych miesięcznych zarobków, ponieważ może się to odbić negatywnie na naszych finansach, a przecież zakłady bukmacherskie powinny zostawać w rejonie hobby, czyż nie?

1X2 – nie ma popularniejszego rodzaju zakładów bukmacherskich

Najpopularniejszym zakładem bukmacherskim (przynajmniej w Polsce) jest 1X2, czyli zakład ,,trzydrogowy”, w którym mamy do wyboru trzy możliwości rozstrzygnięcia spotkania. Jedynka oznacza zwycięstwo gospodarzy (na przykład 3:1, 1:0, 2:0),  ‘’X” oznacza remis (3:3, 0:0), zaś dwójka to wygrana gości ( przykładowo 1:4, 2:4, 0:4). Zakłady 1X2 najczęściej występują w przypadku piłki nożnej. Dostępne są też w meczach siatkówki, oraz piłki ręcznej, jednak to właśnie piłka nożna daje najwięcej możliwości typowania wyników spotkań w zakładzie 1X2. 

Pamiętaj o tym, aby nie popełniać tych błędów typując zakłady bukmacherskie!

Sporym i dość częstym błędem typerów jest niechęć do przegrywania, polega mniej więcej na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej wygranej niż mieć szansę na przegraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet wyszukane modele statystyczne mogą się czasem pomylić. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać. Gracze mają do wyboru bardzo wielu bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie. Tak jak w każdej innym rynku, do zakładów bukmacherskich są również różne podejścia i każda z firm będzie twierdzić (ponieważ każdy uważa się za najlepszego), że to ona ma to najlepsze. Sprawdzenie dostępnych opcji pozwoli nam zauważyć, że niektórzy bukmacherzy oferują o wiele więcej od innych firm.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukaj

O projekcie BetBroker.pl

Witamy na BetBroker.pl — Twoim zaufanym źródle informacji o zakładach bukmacherskich i strategiach obstawiania. Nasza misja to dostarczanie Ci najbardziej aktualnych i rzetelnych recenzji bukmacherów, porad dotyczących skutecznych zakładów oraz analiz, które pomogą Ci zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami sportowymi, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odnosić sukcesy. Dołącz do społeczności BetBroker.pl i stawiaj z pewnością!

Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.