Jakie są najlepsze bukmacherskie aplikacje mobilne?

Jakie są najlepsze bukmacherskie aplikacje mobilne?

Dwudziesty pierwszy wiek to czas wielkich zmian, nie tylko w dziedzinach takich jak medycyna, transport czy informatyce – ponieważ w zakładach bukmacherskich też sporo się zmieniło. Powoli do lamusa odchodzą zwykłe, stacjonarne punkty bukmacherskie, ale wciąż trwa bitwa o tytuł najlepszej, bukmacherskiej aplikacji mobilnej. Która więc zasługuje na ten tytuł?

Co powoduje że aplikacje mobilne są lepsze od tradycyjnych metod obstawiania?

Na pewno główną zaletą bukmacherskich aplikacji na smartfona jest to, że umożliwiają one nam typowanie zakładów bukmacherskich z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnym czasie. Wystarczy nam tylko telefon oraz zasięg, by można było skorzystać z internetu. 

Dodatkowe zalety przedstawiamy wam poniżej :

  • Transmisje na żywo – Mobilne wersje stron internetowych rzadko kiedy umożliwiają oglądanie transmisji online na żywo. Aplikacje za to posiadają takie funkcje, dzięki czemu bezpośrednią relację z danego wydarzenia sportowego mamy pod ręką, bez potrzeby szukania transmisji po niepewnych stronach internetowych. 
  • Promocje w aplikacjach mobilnych – Większość bukmacherów oferuje dodatkowe bonusy za samo zainstalowanie ich aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże kwoty, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż je chcieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera. 
  • Dostęp do wszystkich funkcji bukmachera – możemy obstawiać zakłady, sprawdzać statystyki, wpłacać i wypłacać pieniądze z naszego konta. 
  • Używanie ich jest bardzo łatwe – Odblokowujemy nasz telefon i klikamy w ikonkę aplikacji. Zostajemy od razu zalogowani (o ile już wprowadziliśmy nasze dane wcześniej) i możemy niezwłocznie rozpocząć obstawianie. Pozwala to nam na szybkie obstawianie meczów, nawet gdy siedzimy na trybunach i oglądamy sportowe pojedynki na żywo. 

Aplikacje bukmacherskie są lepsze od stron internetowych, ponieważ umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej, jednocześnie pozwalając nam na większą mobilność. Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie.

Top 3 aplikacji mobilnych

1. STS –  jako jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w sieci zaproponował nam obstawianie przy użyciu aplikacji. Sam program jest atrakcyjny, dobrze wykonany i pozwala na swobodne obstawianie. Wszystko działa bardzo szybko, a w dodatku mamy dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, które ułatwią nam stawianie kuponów. 

2. Fortuna – aplikacja od Fortuna pozwala nam skorzystać z dziesiątek dodatkowych opcji i funkcjonalności. Zdarza się jednak czasem, że zawiesza się i nie odpowiada, ale takie momenty są rzadkością. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej strony bukmachera pod adresem www.efortuna.pl.

3. Betclic – aplikacja od Betclic jest czytelna, działa szybko i oferuje dostęp do najważniejszych funkcji, a także wielu innych przydatnych opcji. Z pozycji telefonu uzyskujemy dostęp do tego, co niezbędne. Aplikację mobilną Betclic pobierzemy ze strony www.betclic.pl.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *