Dlaczego wygrywanie z bukiem jest takie trudne? – Poradnik

Dlaczego wygrywanie z bukiem jest takie trudne? – Poradnik

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich wcale łatwym zadaniem nie jest, ponieważ bez odpowiedniej wiedzy, przygotowania, oraz wsparcia raczej niewielu graczy ma na tyle szczęścia, aby znaleźć zakłady, które łatwo można wygrać. Dlaczego więc, wygrywanie z bukmacherem jest takie trudne? O tym – I więcej, już za chwilę!

Wygrywanie u bukmachera jest zarezerwowane dla ,,ścisłowców”

To chyba powinno być wiadome od samego początku, że gry bukmacherskie opierają się głównie na danych statycznych – I bez nich wygrywanie z bukmacherem tak naprawdę nie jest możliwe. Dlatego, jeśli zamierzasz zdobyć jakieś wygrane z zakładów, powinieneś znaleźć dobrą stronę internetową, która zawiera statystyki dotyczące aktywności sportowych, które Cię interesują. Pamiętaj też, że bukmacherzy podają na swojej stronie wiele statystyk, ale z drugiej strony należy pamiętać, że ich złożenie w logiczną ,,całośc” wymaga naprawdę dużo czasu I poświęcenia.

Wiele osób chce emocji I zwycięstw jednocześnie

W przypadku zakładów bukmacherskich niestety tak nie jest, ponieważ wygrane są zarezerwowane głównie dla najlepszych graczy, którzy nie mają na celu ekscytować się rozrywką, tylko zarabiać na tym, więc nic dziwnego, że możesz zmarnować sporo kasy, a nie wygrasz nic. Dlatego pamiętaj, że lepiej jest korzystać z zakładów do własnej rozrywki. Pomóc mogą ci w tym legalne firmy bukmacherskie, które najczęściej oprócz zakładów zapewniają również relację z meczu w czasie rzeczywistym, co może pomóc Ci się dobrze bawić, gdy zaczniesz oglądać transmisję z meczu w dobrej jakości. Oczywiście z drugiej strony nie powinieneś oczekiwać, że będziesz mógł oglądać każdy mecz, który Cię interesuje, ale w większości przypadków masz gwarancję tego, że mecze mniej popularnych drużyn obejrzysz na sto procent.

Sprytni gracze rejestrują się u kilku buków na raz

Przed rejestracją u kilku bukmacherów należy jednak pamiętać, że niektórzy bukmacherzy przewidzieli to i po zapoznaniu się z regulaminem możesz być zaskoczony, np. Będziesz musiał kilkakrotnie obrócić kwotą premii przy jakimś wyjątkowo wysokim kursie. Dlatego przed zarejestrowaniem się u konkretnego bukmachera koniecznie przeczytaj to, co bukmacher napisał w regulaminie!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BBbet
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BBbet
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BBbet

Albo zabawa – albo zarobki

No niestety, albo rybki – albo akwarium. Nie da się do tego inaczej podejść, ponieważ albo możesz się ekscytować zakładami bukmacherskimi, albo też możemy wygrywać. Dlatego też musisz sam wybrać, co chcesz z tym począć, ponieważ teoretycznie możesz robić to i to drugie, ale w tym wypadku potrzebujesz naprawdę ogromne ilości doświadczenia bukmacherskiego – więc dobrze się zastanów przed tym, jak postawisz swój kupon.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *