Jak wybrać najlepszego bukmachera? – Poradnik bukmacherski

Jak wybrać najlepszego bukmachera? – Poradnik bukmacherski

Nie da się ukryć, że patrząc po tym, ilu bukmacherów mamy, ciężko jest tak naprawdę wybrać, u kogo chcemy się zarejestrować. Dlatego też dziś przedstawimy wam zasady, według których warto się trzymać, jeśli mamy ochotę zagrać u któregoś z bukmacherów!

Zacznijmy od legalności bukmachera

Wiadomo, że to nudny temat, ale niestety musimy o tym powiedzieć. Przed wyborem odpowiedniego bukmachera, najpierw należy sprawdzić, czy dany bukmacher ma odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów, nie mówiąc już o samej ofercie, czy ma dyscyplinę sportową, na którą chcemy postawić. To oczywiście podstawowe kryteria, ale skoro dopiero zaczynasz, to zapewne nie masz pojęcia, jak sprawdzić, czy dany bukmacher online jest legalny, prawda? Otóż najłatwiejszym sposobem na to, aby to sprawdzić, jest oczywiście wejście na stronę Polskiego Ministerstwa Finansów. Wybierając bukmachera warto jest wybrać takiego, u którego możesz skorzystać z wielu opcji wpłat i wypłat gotówki na swoje konto. Dobry bukmacher internetowy ma szeroką gamę zakładów. Na graczy u najlepszych bukmacherów czekają również atrakcyjne promocje. Od samego początku możesz otrzymać hojny bonus powitalny.

Zapewne słyszałeś już o ,,pewniakach”

Wiele osób zapewne słyszało już o pewnych typach bukmacherskich, jednakże legalni bukmacherzy nie są tacy głupi. Nie podają oni przecież gotowych wskazówek dotyczących konkretnych lig czy dyscyplin na swoich stronach internetowych, ale czasami w ich cytatach można znaleźć kilka typów, więc warto jest ich szukać przed rozpoczęciem gry. Wszystko w systemie opiera się na różnicy kursów wymiany między zakładami. To, ile możemy ostatecznie wygrać, zależy od postawionego przez nas zakładu. Jego zasada jest prosta, ponieważ im więcej pieniędzy stawiamy, tym więcej zarabiamy. W tym momencie nie będziemy ryzykować utraty pieniędzy, ale takie zakłady nie będą często pojawiać się w notowaniach legalnych bukmacherów, dlatego podczas odwiedzania internetowych serwisów bukmacherskich powinniśmy zawsze dokładnie sprawdzać notowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BBbet
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BBbet
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BBbet

Czy warto rejestrować się u więcej niż jednego bukmachera?

To świetny sposób na zdobycie większej liczby darmowych bonusów na zakłady sportowe. W tym szaleństwie jest trochę logiki, bo nie rejestrujemy się u każdego legalnego bukmachera (obecnie na polskim rynku jest zarejestrowanych 20 firm), ale po naszym głównym wyborze robimy to z trzema najlepszymi. Zapewni nam to trzykrotność premii za zakłady i pamiętajmy, że różni bukmacherzy – mają różne opcje przedmiotów sportowych, a jeśli mamy zacząć obstawiać przedmioty niszowe – mamy większe szanse na obstawianie takich oferowanych zakładów. Naturalnie czy tak zrobisz, czy też nie, to już twoja decyzja – wybór zależy tylko I wyłącznie od ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *