Obstawianie na chybił-trafił – dlaczego lepiej tego nie robić?

Obstawianie na chybił-trafił – dlaczego lepiej tego nie robić?

W Polsce coraz więcej osób interesuje się graniem u bukmachera, ale ze względu na pandemię liczby nowych graczy rejestrujących się u bukmachera się drastycznie zwiększają. Jednakże wielu z początkujących graczy praktykuje obstawianie w ciemno. To nie najlepszy sposób na wygrywanie u bukmachera – dlatego też dziś przedstawimy ci to, jak najlepiej obstawiać granie u bukmachera!

Zacznij od podstaw

Zwycięskie granie u bukmachera zazwyczaj polega na tym, aby dokładnie przeanalizować drużynę lub zawodników na których chcemy obstawiać i zrozumieć podstawowe pojęcia związane z obstawianiem. Drugim dużym błędem jest stosowanie zakładów wielokrotnych, czyli AKO. W końcu im więcej meczów na kuponie, tym większe masz szanse na przegraną – więc jeśli chcesz postawić na akumulator, to musisz liczyć się z tym, że nawet jeśli tylko ten jeden zakład był nietrafiony – to twój kupon staje się bezwartościowy. Dlatego też jeśli dopiero zaczynasz, to zamiast grać na chybił-trafił – poczytaj poradniki bukmacherskie, prześledź strategie doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich, a potem dopiero myśl o tym, aby zacząć obstawiać.

Każdy zakład powinien być dobrze przemyślany

W końcu najważniejszym celem twojego obstawiania u legalnego bukmachera jest wygrywanie i zarabianie pieniędzy. Dlatego też zamiast obstawiać zakłady w ciemno, zdecydowanie lepiej jest przemyśleć pewne kwestie – na przykład to, że przed zarejestrowaniem się u danego bukmachera należy porównać jego ofertę z tą od jego konkurencji. Jest to związane nie tylko z porównaniem premii powitalnej, ale także z propozycją oferowanych przez niego zakładów.

Przykładowo w grze w kosza oprócz standardowego wytypowania zwycięzcy możemy również postawić na zwycięzcę pierwszej połowy, możliwy zakres punktów, czy nawet dokładny wynik, z jakim zakończy spotkanie każda z drużyn. Nie każdy bukmacher oferuje takie możliwości, dlatego lepiej jest dokładnie to sprawdzić. Ponadto powinniśmy również zwrócić uwagę na liczbę oferowanych kursów i dostępne metody płatności – ponieważ niektórzy bukmacherzy oferują zupełnie inne możliwości obstawiania i wypłacania swoich wygranych, od tych najlepszych bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BBbet
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BBbet
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BBbet

Czy warto jest mimo wszystko grać czasem w ciemno?

Owszem, od czasu do czasu można, ale na dłuższą metę ten sposób grania może być katastrofalny dla stanu naszego portfela. Jeśli dane zakłady są dla ciebie bardzo proste, możesz wstępnie przeanalizować grę, sprawdzić statystyki i znaleźć najlepszą ofertę. To absolutna podstawa, jeśli chcesz mieć jakiekolwiek szanse na to, aby ograć bukmachera. W końcu musisz zdecydować – czy chcesz się dobrze bawić, czy po prostu chcesz zarabiać. To jest twój wybór, więc zanim zaczniesz grać – musisz wybrać którą ścieżką będziesz podążał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *