Błędy na zakładach bukmacherskich, których lepiej unikać

Błędy na zakładach bukmacherskich, których lepiej unikać

Każdy czasami popełnia jakieś błędy, ale jeśli chodzi o zakłady, zwykle to kończy się utratą depozytu. Dlatego dzisiaj przedstawimy ci poradnik, jak możesz ich uniknąć!

Nie ma uniwersalnej metody na wygrywanie u bukmachera

Każdy poradnik bukmacherski na internecie obiecuje ci jedną rzecz – mianowicie osiągnięcie zwycięstwa za tysiące złotych przy twoim minimalnym ryzyku. Niestety, nie ma jednego uniwersalnego podejścia, aby ograć bukmachera od tak.

Ludzie, którzy wiedzą jak to zrobić, znacznie chętniej skupią się na zarobieniu tej kasy u bukmachera, niż na pisaniu porad na ten temat. Istnieje wiele dobrze znanych i skutecznych systemów obstawiania, ale każdy z nich wymaga wydania określonej kwoty pieniędzy i obstawienia zgodnie z określonymi zasadami. Na dłuższą metę może się opłacić przyjęcie tej metody, ale nikt nie może tego zagwarantować, ponieważ zwykle bukmacherzy również wymagają od ludzi szukania tych metod i proponowania sposobów na zatrzymanie takich systemów. Dlatego też jeśli chcesz ograć bukmachera, to niestety, ale musisz wymyślić własny, niepowtarzalny system na to.

Nie korzystaj z typów bukmacherskich

Oczywiście w Internecie jest wiele witryn oferujących typy – niektóre z nich są bezpłatne, a inne robią to za opłatą. Płatne witryny próbują przyciągnąć niedoświadczonych graczy, pokazując zdjęcia kuponów o wysokiej wartości, ale po zakupie tego „typu” gracze zwykle łapią się na tym, że dany typ bukmacherski jest po prostu kłamstwem.

Warto się nad tym zastanowić, bo jeśli ktoś naprawdę ma tak świetny zakład, to dlaczego nagle marnuje czas i proponuje go za ułamek ceny zamiast obstawiać na siebie i wygrywać więcej Oczywiście na początku warto skorzystać z analizy bukmacherskiej innych graczy, bo przecież zazwyczaj nie wiemy, jak powinno to wyglądać, dlatego też warto spróbować. Znalezienie odpowiedniej analizy na wybranym forum jest bardzo łatwe – zazwyczaj można tu również zadawać pytania, a doświadczeni koledzy mogą na nie odpowiedzieć. Pamiętaj jednak o tym, aby postarać się jak najszybciej opracować własny system obstawiania.

Obstawianie pewniaków

Oczywiście pewniaki mogą gwarantować określony zysk, ale zwykle tylko około 3% wartości zakładu, czyli stosunkowo niewielki zarobek. Dodatkowo niska stopa zwrotu powoduje, że musimy zainwestować dużo pieniędzy. Pewniaki to nie tylko zysk, ale także ryzyko, dlatego nie powinieneś często stawiać takich zakładów. Skupienie się na obstawianiu zakładów pojedynczych jest zdecydowanie lepszą opcją.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BBbet
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BBbet
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BBbet

Jak unikać błędów na zakładach?

Jedynym sposobem uniknięcia błędów przy obstawianiu u bukmachera jest praktyka, czyli wyciąganie wniosków. W ten sposób z biegiem czasu będziesz inwestować coraz mniej pieniędzy, a wygrywać z legalnym bukmacherem będziesz coraz częściej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *