Porady bukmacherskie, które każdy gracz powinien znać!

Porady bukmacherskie, które każdy gracz powinien znać!

Istnieją pewne podstawy na zakładach bukmacherskich, które powinny być znane każdemu typerowi. Jednakże z drugiej strony, wielu początkujących nawet nie ma pojęcia, że one istnieją. Dlatego też dla tych nowych graczy, przygotowaliśmy ten specjalny poradnik bukmacherski!

Porażka może przytrafić się każdemu

Ważne jest to, abyś przyjął to do wiadomości, ponieważ zmniejszy to ryzyko martwienia się o następny zakład. Z drugiej strony warto dokładnie przeanalizować konsekwencje swoich nieudanych typów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan.

To prawda, że nie wszyscy są idealni, ale szczęście z odpowiednim planem zawsze może zapewnić ci przewagę. Dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, najważniejsze jest to, aby umieć analizować rozgrywki sportowe, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy obstawi.

Dokładne przeanalizowanie kursów zajmuje dużo czasu i doświadczenia. Początkujący spędzają dużo czasu, poprawnie przeanalizować daną sytuację, dlatego też często się zdarza, że w pośpiechu coś pominą, dlatego też nie ma co się denerwować, jeśli dopiero zaczynamy.

Ustaw sobie limit na obstawianie

Niektórzy ludzie nie mogą się kontrolować, dlatego też jeśli ty nie czujesz się na siłach, to najprostszym wyjściem będzie po prostu ustalenie sobie limitu. Przykładowo aplikacje bukmacherskie posiadają wbudowaną funkcję blokowania się, po tym jak przekroczysz ustawioną uprzednio kwotę.

Doświadczeni gracze zwykle grają za minimum 2 złote. Jeśli nie możesz inwestować dużych pieniędzy w zakłady, to powinieneś zatrzymać się przy 2 lub 5 złotych. Tego rodzaju pieniądze nie mogą wiele zarobić, ale przynajmniej możesz podwoić szanse ich wykorzystania. Chociaż w Internecie można znaleźć wiele poradników i sugestii, zawsze trzeba najpierw pomyśleć o sobie. Owszem, kuszące jest wygrywanie dużych pieniędzy, ale na początku zdecydowanie lepiej jest obstawiać za mniej, aby czegoś się nauczyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BBbet
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BBbet
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BBbet

Znajdź dyscyplinę, którą lubisz

Oczywiście wiele osób od razu mówi „xyz”, potem stawia na największe wydarzenie sportowe w tym sporcie, a potem ze zdziwieniem stwierdza, że nie mogą nic wygrać. Dzieje się tak, ponieważ w tym przypadku Twój zakład jest analizowany według ekspertyzy najlepszych analityków u wybranego przez ciebie, legalnego bukmachera, więc nie zdziw się, że nie możesz znaleźć żadnych dobrych zakładów.

Dlatego lepiej jest zacząć stawiać na mniej znane ligi. Oczywiście wygrana też zostanie odpowiednio zmniejszona, ale w porównaniu do zwykłej utraty całego depozytu jakaś rekompensata będzie. Co najważniejsze, dobrym sposobem na zdobycie brakującej wiedzy jest przeglądanie zakładów lub oglądanie meczu bez stawiania zakładów, a następnie analiza gry krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę naszego ulubionego (lub jego przeciwnika) w przyszłości.

Nowe darmowe promocje dostępne na www.sts.pl


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *